Klimaoprema

Klimaoprema d.d. je předním evropským  výrobcem komponentů pro čisté prostory. Již více než 40 let dodává své produkty napříč celou Evropou k plné spokojenosti svých zákazníků.

Výrobky Klimaoprema podléhají nejpřísnějším kritériím pro využití ve farmaceutickém, elektrotechnickém a potravinářském průmyslu, stejně tak i v dalších průmyslových odvětvích a ve zdravotnictví.

Firma je nositelem certifikátu kvality ISO 9001:2008 i certifikátu NS-EN ISO 13485:2012. Samozřejmostí je evropská certifikace všech produktů.

Nový výrobní závod disponuje nejmodernější automatickou linkou na výrobu specializovaných stěnových a stropních panelů pro čisté prostory v Evropě a nejspíš i na světě. Ta zajišťuje výjimečnou kvalitu výrobků a na naše poměry prakticky neomezenou výrobní kapacitu až 500.000 m2 za rok.

Firma zaměstnává ve dvou lokacích, Samobor a Nova Gradiška, 340 zaměstnanců, z toho 94 inženýrů a architektů a 246 montérů, servisních techniků, elektrikářů, techniků a dalších kvalifikovaných pracovníků. Obě místa se nachází na území EU a disponují rozlohou přes 16.000m² výrobních a skladovacích ploch. Kromě tradičních firemních oddělení je velkou předností silné oddělení projekce, vývoje a inženýringu.