PROJEKTY A REALIZACE

OD NÁVRHU PO SKUTEČNOST

KVALITA NA PRVNÍM MÍSTĚ

Zajišťujeme kompletní projekční činnost od koncepce až po detailní realizační projekt Čistého prostoru. 

Spolupracujeme se skutečnými špičkami v oboru. 

Disponujeme několika montážními týmy s více než dvacetiletou praxí ve výstavbě čistých prostor. Jsme precizní a stavíme dle dokumentace, nicméně v případě potřeby nám ani improvizace není cizí :)

Farmaceutická výroba a laboratoře

Komplexní řešení a realizace

Referenční Čistý prostor s celkovou výměrou 7.000m2 v GMP třídě D. Dodané komponenty včetně stěnových panelů a pochozího stropu, dveří do čistých prostor s elektrickým propojením, posuvné dveře, okna, skleněné stěny, mist-showers a kompletní HVAC instalace.

Čisté prostory s celkovou výměrou 3.700m2 v třídě čistoty podle GMP standardu A, B, C. Klimaoprema design a architektonické řešení. Dodané komponenty včetně stěnových panelů a pochozího stropu, dveří do čistých prostor s elektrickým propojením, posuvné dveře, okna, skleněné stěny, mist-showers a kompletní HVAC instalace.

Automotive a průmyslové aplikace

Průmyslové aplikace s požadavkem na čistotu prostředí

RRT Cleanrooms čisté prostory nejen dodává, ale i vyvíjí nová řešení, která přesně zapadají do Vámi požadované aplikace. 

Aplikace pro zdravotnictví

Operační sály

Dodáváme nejen stavební prvky čistých prostorů, ale i Laminární pole zajišťující vertikální proudění čistého vzduchu s nízkou turbulencí do čisté zóny. Díky tomu brání kontaminaci citlivých oblastí výrobních i operačních procesů. 

Naše produkty jsou konstruovány pro použití ve všech třídách čistoty. V portfoliu našich realizací a realizací Klimaoprema naleznete zejména farmaceutické, ale i další průmyslové a zdravotnické aplikace.